SEPETİNİZ0
SEPETİNİZ
0

TELEFON: (0212) 675 24 25

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İstanbul’da Burgaz Mobilya olarak 2005 yılında kurulan firmamız, hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.Amacımız; Müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet verebilmektir. Tecrübeli elemanlardan oluşan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak En güvenilir, En sağlam ürünleri imâl etme gayretinde olup, ürettiği ürünlerin her zaman arkasında durmaktadır.

Burgaz Mobilya, müşterilerinin istediği şartlar ve beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmette sürekliliği sağlayarak, en hızlı ve güvenilir hizmeti ilk defada, eksiksiz, ulusal standartlar çerçevesinde yerine getirmeyi kendisine amaç edinmiştir. Firmamız bu amacı doğrultusunda; müşteri memnuniyetine önem vererek, personeline en uygun çalışma ortamı ve eğitim sağlayarak, sisteminde sürekli iyileşme ve gelişme felsefesini benimseyerek ulaşacağının bilinci ve kararlılığı içindedir.

Vizyonumuz
Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve sürekli iyileştirme ilkesinden hareketle yapılan hataların sebeplerini tespit ederek tekrar etmesini önleyerek kaliteyi en üstün seviyede tutmak En az hatalı ürünle en iyi hizmeti vermek.

Misyonumuz
Kaliteden taviz vermeden üretim yapmak, uygun fiyata ürünlerimizi müşterilerimize sunmak, müşterilerimizin isteklerine zamanında cevap vermek. Sağladığımız kaliteli hizmet anlayışı ile iş alanımızda lider kurum olmak.

HİZMETLERİMİZ

Burgaz Mobilya Olarak Verdiğimiz Hizmetler…

LAKE VE AMERİKAN KAPI ÜRETİMİ
Müşterilerimize birden fazla model seçeneği sunarak diledikleri sayıda Lake ve Amerikan Kapı üretimi gerçekleştiriyoruz.
BİNA GİRİŞ KAPISI ÜRETİMİ
Müşterilerimize birden fazla model seçeneği sunarak diledikleri sayıda Bina Giriş Kapısı üretimi gerçekleştiriyoruz.
ÇELİK KAPI ÜRETİMİ
Müşterilerimize birden fazla model seçeneği sunarak diledikleri sayıda Çelik Kapı üretimi gerçekleştiriyoruz.

TOPTAN VEYA PERAKENDE SİPARİŞ İÇİN

İletişime Geç
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba Ben Müşteri Temsilciniz Muazzez
Sorularınızı Mesai Saatleri İçinde En Kısa Sürede Cevaplıyorum.